Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023703/0031

Keschan-Teppich

201 x 137 cm, Mittelmedaillon auf floral gemustertem dunkelblauem Grund, rote Hauptbordüre mit Blumenranken geziert, Ursprungsland Persien/Iran, 1. Viertel 20. Jhdt., Alters- und Gebrauchsspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

19.12.2022 - 15:18

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Keschan-Teppich

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 19.12.2022 - 15:18
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online