Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-024151/0006

Paar Aquarellminiaturen, Mitte 19. Jhdt.,

Portrait eines jungen Biedermeierpaares, unleserlich beschriftet, 2 Aquarellminiaturen, mit ovalem Bildausschnitt, je 6 x 5 cm, Samtpassepartout, verglast, gerahmt, stark fleckig, abgerieben

Expert: Friedrich Reinbacher

19.12.2022 - 15:15

Vyvolávací cena:

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 19.12.2022 - 15:15
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online