Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-121057/0000

Henkelbecher, 19. Jhdt.,

farbloses, dickwandiges Glas, Wandung mit Zier- und Facettenschliff, Zinndeckel mit Daumenrast, Gesamthöhe 13 cm, Altersspuren, Sockel bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

19.12.2022 - 15:02

Vyvolávací cena:

Henkelbecher, 19. Jhdt.,

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 19.12.2022 - 15:02
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online