Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-024219/0015

Paar Buchstützen, Scheibbser Keramik,

in figuraler Form gearbeitet, farbig bemalt, glasiert, Höhe je 15 cm, ungemarkt, Glasur krakeliert, bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

19.12.2022 - 15:22

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 19.12.2022 - 15:22
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online