Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-051588/0001

Cartier Garnitur Panthere

Gold, Weiß-, Rosegold 750, best. aus: Hals- u. Armspange, Referenznummern 731026 u. 750064, Innendurchmesser ca. 12 cm u. 4 x 6,5 cm, 143,2 g, leichte Gebrauchsspuren, Originaletuiøg143

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

15.12.2022 - 16:37

Dosažená cena: **
EUR 14.080,-
Vyvolávací cena:
EUR 11.000,-

Cartier Garnitur Panthere

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Datum: 15.12.2022 - 16:37
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 01.12. - 14.12.2022