Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-116419/0016

Tabakdose mit Hundekopf, Johann Maresch, Aussig an der Elbe,

Terrakotta, farbig staffiert, Höhe 20 cm, Pressmarke, teilw. berieben

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

14.12.2022 - 15:17

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 14.12.2022 - 15:17
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online