Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-116352/0003

3 Wiener Bronzen - Hase und zwei Eulen,

Bronze farbig staffiert, Hase ohne Marke um 1900, 8,5 x 7 cm, eine Pfote verbogen, Eulen neuere Ausführung gestempelt "Austria", 7 und 7 x 13 cm, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

14.12.2022 - 15:12

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 14.12.2022 - 15:12
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online