Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-116573/0004

Wiener Bronze - Eule,

Bronze, farbig staffiert, Glasaugen, Steinsockel, Höhe 24,5 cm, Gesamthöhe 32 cm, 2. Hälfte 20. Jh., (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

14.12.2022 - 15:13

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Wiener Bronze - Eule,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 14.12.2022 - 15:13
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online