Čís. položky 66

Marc Chagall *

Marc Chagall * - Moderní umění grafika

(Witebsk 1887-1985 Saint Paul de Vence) "La Baie de Anges", 1960, Lithografie in Farbe auf Velin, blattgroßer Druck 31,9 x 24,5 cm, gedruckt von Mourlot, erschienen in 'Lithographe I' herausgegeben von André Sauret, Mourlot 286, gerahmt, (EW)

Expert: Mag. Elisabeth Wallner Mag. Elisabeth Wallner
+43-1-515 60-766

Elisabeth.Wallner@dorotheum.at

16.12.2022 - 10:22

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Marc Chagall *

+43-1-515 60-766

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Moderní umění grafika
Typ aukce: Online aukce
Datum: 16.12.2022 - 10:22
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online