Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-020620/0006

Damenschmuckgarnitur

Gold/Silber/Metall tlw. vergoldet, Granate, Schmucksteine, Perlmutt, Email, bestehend aus: 2 Medaillons (rückseitig mit Sichtfenster),2 Broschen, 1 Ohrgehänge, Arbeit um 1900, zus. 18,1 g, Gebrauchsspuren, tlw. fehlen Granate, Email etwas ausgesprungenøx

Expert: Christian Wainke Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

06.06.2017 - 17:28

Dosažená cena: **
EUR 140,-
Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Damenschmuckgarnitur

+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a náramkové
Datum: 06.06.2017 - 17:28
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 30.05. - 06.06.2017