Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 101

Oswald Tschirtner *

(Perchtoldsdorf 1920-2007 Gugging), "Kreuzigung", Radierung auf Velin, signiert Oswald Tschirtner, Exemplar Hors Commerce, Plattenmaße 16 x 15,8 cm, Blattmaße ca. 29 x 29,5 cm, gerahmt beschrieben, gerahmt, (RAC)

Expert: Raphael Achterberg, MA Raphael Achterberg, MA

raphael.achterberg@dorotheum.at

16.12.2022 - 10:33

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:

Oswald Tschirtner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Moderní umění grafika
Datum: 16.12.2022 - 10:33
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online