Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-040322/0002

Ernst Greyer *

(Oberzeiring 1907-1983 Bad Gastein) Ohne Titel, signiert unten rechts: E. Greyer, Öl auf Pressplatte, ca. 34,5 x 77,5 cm, gerahmt

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

15.12.2022 - 15:18

Vyvolávací cena:

Ernst Greyer *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 15.12.2022 - 15:18
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online