Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-040303/0006

Unbekannter Maler

(2. Hälfte 19. Jahrhundert) Mutter mit Kind und spielenden Katzen, unbezeichnet, Öl auf Leinwand, ca. 53 x 42,5 cm, masseverzierter Goldrahmen, beschädigt, Krakeluren, leicht verschmutzt

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

15.12.2022 - 15:19

Vyvolávací cena:

Unbekannter Maler

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 15.12.2022 - 15:19
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online