Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039925/0001

Alfred (Fred) Hochschwarzer

(Schwaz/Tirol 1914-1990 Jenbach) Mariae Verkündigung, signiert unten rechts: Hochschwarzer, Mischtechnik auf dünnem Papier (Entwurf), ca. 31 x 39 cm (oben getreppt), auf Untersatzblatt, gerahmt, unten sichtbare vertikale Falten

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

15.12.2022 - 15:23

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Alfred (Fred) Hochschwarzer

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 15.12.2022 - 15:23
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online