Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 14 -

Jiri (Georg) Dokoupil *

(born in Krnov in 1954)
Untitled, 1986, verso monogrammed and dated, acrylic on canvas, 50 x 50 cm, framed

Provenance:
Studio d'Arte Canaviello, Milan (label and stamp on the reverse);
European Private Collection

Expert: Mag. Patricia Pálffy Mag. Patricia Pálffy
+43-1-515 60-386

patricia.palffy@dorotheum.at

20.12.2022 - 14:07

Dosažená cena: **
EUR 1.812,-
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Jiri (Georg) Dokoupil *

(born in Krnov in 1954)

Provenance:
European Private Collection

+43-1-515 60-386

patricia.palffy@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Současné a moderní umění
Datum: 20.12.2022 - 14:07
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online

** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)