Čís. položky 59

Charles Sekano

(born in Johannesburg, SA in 1943)
The Crucifixion, signed, wax crayon, gouache on paper, 63.5 x 52 cm, framed Provenance:
Private Collection, Southern Germany

Expert: Dr. Petra Maria Schäpers Dr. Petra Maria Schäpers

petra.schaepers@dorotheum.de

20.12.2022 - 14:29

Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 2.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Charles Sekano

petra.schaepers@dorotheum.de

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Současné a moderní umění
Typ aukce: Online aukce
Datum: 20.12.2022 - 14:29
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online