Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026057/0057

Schale "Gmunden am Traunsee", wohl Gmundner Werkstätte, Mitte 20. Jahrhundert

Keramik, polychrome Bemalung mit der Ansicht von Gmunden und Schloss Orth im Traunsee, bezeichnet: "Gmunden", Dm. ca. 33,8 cm, stellenweise restauriert

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

27.12.2022 - 15:44

Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 27.12.2022 - 15:44
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online