Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 88

Johanes ZECHNER, Slon Porcelane, 2011/12

Druckgrafik, Hochdruck/Tiefdruck, zweiteilig, je 41 x 38 cm, gemeinsam gerahmt,
Auflage: 100, signiert,
Johanes ZECHNER, 1953 in Klagenfurt geboren, lebt und arbeitet in Graz
www.johanes-zechner.at

13.06.2017 - 20:00

Vyvolávací cena:

Auflage: 100, signiert,
www.johanes-zechner.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Charity auction for SOS Mitmensch - Arte contemporanea
Datum: 13.06.2017 - 20:00
Místo konání aukce: Großer Kassensaal, BAWAG P.S.K., Georg-Coch-Platz 2, 1010 Wien
Prohlídka: 07.06. - 13.06.2017