Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-024266/0005 -

Ernst Windisch

(geb. 1947 in Graz) Herbstfarben, monogrammiert, datiert EW 69, Mischtechnik auf Papier, Bildausschnitt 33,5 x 43,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

02.01.2023 - 15:12

Vyvolávací cena:

Ernst Windisch

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Obrazy
Datum: 02.01.2023 - 15:12
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online