Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-024266/0004 -

Fritz Silberbauer *

(Leibnitz 1883-1974 Graz, Studium an der Landeskunstschule Graz und der Akademie in Wien) Aufziehende Wolken, monogrammiert Sil, Lithographie, Steingröße 35 x 46 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

02.01.2023 - 15:14

Vyvolávací cena:

Fritz Silberbauer *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Obrazy
Datum: 02.01.2023 - 15:14
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online