Gottfried Helnwein *
(Wien 1948 geb.) "Aroma-Sucht", signiert Gottfried Helnwein, Siebdruck in Farbe, Nummer 126 von 1000 nummerierten Exemplaren, Darstellungsgröße ca. 47 x 37 cm, verglast, gerahmt
02.01.2023 - 10:17
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Gottfried Helnwein *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 02.01.2023 - 10:17 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 3.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 3.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 3.000,-