Čís. položky 194-026756/0002

Hermann Nitsch *

Hermann Nitsch * - Obrazy

(Wien 1938-2022 Mistelbach, NÖ) Ohne Titel (Aktionsrelikt), signiert: Nitsch, datiert: 1988, Blut auf Textil, aufgespannt auf Keilrahmen, ca. 24,5 x 37 cm, Schattenfugenrahmen (SLS) Ruf 3.400

Gutachten: Fotoexpertise der Hermann Nitsch GmbH, Schloss Prinzendorf, mit O. M. Theater Archiv Nr. 381 liegt bei.

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

03.01.2023 - 15:13

Vyvolávací cena:
EUR 3.400,-

Hermann Nitsch *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 03.01.2023 - 15:13
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.