Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-061744/0014

Marino Marini *

(Pistoia 1901-1980 Viareggio) "La Ribalta", 1964, Radierung, handsigniert Marino, Nr. 52 von 60 nummerierten Exemplaren, Plattengröße 48 x 31,3 cm, Blattgröße 69,5 x 50 cm, Prägestempel Luigi de Tullio Stampatore, (EW)

Expert: Mag. Elisabeth Wallner Mag. Elisabeth Wallner
+43-1-515 60-766

Elisabeth.Wallner@dorotheum.at

23.05.2017 - 15:16

Vyvolávací cena:

Marino Marini *

+43-1-515 60-766

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Potisk - Arte internazionale dal 1945
Datum: 23.05.2017 - 15:16
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online