Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-061741/0065

Bruno Munari *

(Mailand 1907-1998) "positivo-negativo", Siebdruck in Farbe, handsigniert, datiert Munari 1984, Nr. 6 von 33 nummerierten Exemplaren, 120 x 120 cm, (EW)

Expert: Mag. Elisabeth Wallner Mag. Elisabeth Wallner
+43-1-515 60-766

Elisabeth.Wallner@dorotheum.at

23.05.2017 - 15:21

Vyvolávací cena:

Bruno Munari *

+43-1-515 60-766

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Druckgrafik und Multiples - Internationale Kunst nach 1945
Datum: 23.05.2017 - 15:21
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online