Brillantbrosche Insekt zus. ca. 0,38 ct
Weißgold 585, behandelter Saphir, Smaragde, Emaillack, 4,9 gøx
Expert: Alessandra Thornton
Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204
juwelenauktion@dorotheum.at
26.01.2023 - 15:48
- Dosažená cena: **
-
EUR 800,-
- Vyvolávací cena:
-
EUR 800,-
Brillantbrosche Insekt zus. ca. 0,38 ct
Weißgold 585, behandelter Saphir, Smaragde, Emaillack, 4,9 gøx
Expert: Alessandra Thornton
Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204
juwelenauktion@dorotheum.at
Horká linka kupujících
Po-Pá: 10.00 - 17.00
kundendienst@dorotheum.at +43 1 515 60 200 |
Aukce: | Klenoty |
Typ aukce: | Online aukce |
Datum: | 26.01.2023 - 15:48 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | 05.01. - 25.01.2023 |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Položky z jiných aukcí
- 2014 Corton-Charlemagne Grand Cru AOC, Domaine Louis Latour, Burgund, 95 Wine Spectator-Punkte
- Brillant Saphirring
- Altschliffbrillant/Diamant/ Rubindamenring zus. ca. 0,85 ct
- Farbstein Garnitur
- Vase mit blattförmigen Henkeln, möglicherweise Mathilde Flögl, Ausführung für die Entwurfs- und Versuchswerkstätte für schöpferische Formgebung, um 1941/45