Čís. položky 138-077354/0006

Therese Schachner

Therese Schachner - Obrazy

(Wien 1869-1950) "Jungvieh, Blick auf den Rassberg", rückseitig betitelt sowie bezeichnet T. Schachner Wien IV. Schwindg. 14, signiert T. Schachner, Öl auf Karton, 32 x 49 cm, gerahmt, (JP)

Expert: Johanna Plank, MA Johanna Plank, MA
+43-1-515 60-501

johanna.plank@dorotheum.at

24.02.2023 - 15:06

Cena:
EUR 1.790,-

Therese Schachner

+43-1-515 60-501

johanna.plank@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Obrazy
Typ aukce: Okamžitý nákup
Online do: 24.02.2023 - 15:06
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum