Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 57

Eduard Peithner v. Lichtenfels

(Wien 1833-1913 Berlin, Schüler der Wiener Akademie unter Thomas Ender und Franz Steinfeld) Landschaft mit figuraler Staffage, handsigniert Lichtenfels, Öl auf Karton, Bildausschnitt 31 x 41,5 cm, bronzefarbiger massegezierter Holzrahmen, verschmutzt, Rahmen bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

08.06.2017 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 688,-
Vyvolávací cena:
EUR 550,-

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 08.06.2017 - 16:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 26.05. - 02.06.2017