Čís. položky 110-023791/0012

Max Moser *

(1880-1965 Innsbruck), "Insbruck", signiert, betitelt u. datiert "M. Moser, Insbruck 1939", Temoera auf Karton, ca.47 x 58 cm, gerahmt, starke Altersspuren, Rahmen beschädigt

30.01.2023 - 10:12

Vyvolávací cena:
EUR 170,-

Max Moser *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění, starožitnosti, nábytek a technika
Typ aukce: Online aukce
Datum: 30.01.2023 - 10:12
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.