Mersad Berber *
(Bosanski Petrovac/Bosnien 1940-2012 Zagreb) Derby X, signiert: Berber Mersad, datiert: 1979, betitelt, Pastellkreide auf bräunlichem Papier, ca. 64 x 50 cm, verglast, gerahmt
Provenienz: Galerie Georg van Almsick, Gronau-Epe
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
31.01.2023 - 15:40
- Dosažená cena: **
EUR 950,-
- Vyvolávací cena:
Mersad Berber *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 31.01.2023 - 15:40 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 360,-