Čís. položky 191-023770/0006 -

Kurt Weber *

Kurt Weber * - Klenoty, umění a starožitnosti

(Weiz 1893-1964 Graz, Studium an der Landeskunstschule Graz u. der Knirrschule in München)"Paris", rückseitiger Nachlassstempel, Bleistiftzeichnung auf Papier, Blattgröße 27 x 34,5 cm, verglast gerahmt, Altersspuren, fleckig

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

13.02.2023 - 15:24

Vyvolávací cena:

Kurt Weber *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 13.02.2023 - 15:24
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online