Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023889/0012

Künstler 1. Hälfte 20. Jhdt.

rückseitig bezeichnet "Bachgasse/Göss", handsigniert datiert Rud. Purrmann 1943, Aquarell auf Papier mit Deckweiß gehöht, Bildausschnitt 30 x 24 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

13.02.2023 - 15:20

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Künstler 1. Hälfte 20. Jhdt.

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 13.02.2023 - 15:20
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online