Hans Zachmann
(Deutsch 1897-1953) Flussufer, handsigniert, datiert H. Zachmann München 1925, Öl auf Malkarton, Bildausschnitt 30,5 x 40 cm, gerahmt, Altersspuren
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
13.02.2023 - 15:23
- Vyvolávací cena:
EUR 130,-
Hans Zachmann
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 13.02.2023 - 15:23 |
Místo konání aukce: | Graz |