Čís. položky 138-080286/0003

Johann Nepomuk Geller *

(Wien 1860-1954 Weißenkirchen) Blick auf die Berge, schwach leserlich signiert (geritzt) Geller, Öl auf Leinwand, 19 x 14,5 cm, gerahmt, (AMR)

07.02.2023 - 10:24

Vyvolávací cena:

Johann Nepomuk Geller *

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 07.02.2023 - 10:24
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online