Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-079568/0001

Charles Baxter

(London 1809-1879 Lewishham/ London) Junge Frau in Gedanken versunken, signiert C. Baxter, Aquarell auf Papier, 54 x 37 cm, gerahmt, (BH)

Expert: Mag. Barbara Hagerty Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

07.02.2023 - 11:03

Dosažená cena: **
EUR 2.200,-
Vyvolávací cena:

Charles Baxter

+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 07.02.2023 - 11:03
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online