Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-080373/0002

Olga Prager

(Wien 1875-1930) Bildnis einer jungen Dame mit Perlekette, laut Familientradition Maria Pauk, signiert Olga Prager Wien, Öl auf Leinwand, 95 x 75 cm, gerahmt, (JP)

Expert: Johanna Plank MA Johanna Plank MA
+43-1-515 60-501

johanna.petrovitsch@dorotheum.at

07.02.2023 - 10:30

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Olga Prager

+43-1-515 60-501

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 07.02.2023 - 10:30
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online