Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-077496/0008

Belgischer Künstler, 19. Jhdt.

Rosen und Stiefmütterchen, Öl auf Leinwand, 28 x 36 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

07.02.2023 - 10:42

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 07.02.2023 - 10:42
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online