Čís. položky 191-024270/0006

Werner Augustiner *

Werner Augustiner * - Klenoty, umění a starožitnosti

(Graz 1922-1986, Ausbildung an der Kunstgewerbeschule Graz sowie der Wiener Akademie) Akt in stehender und liegender Position, handsigniert, datiert Augustiner 14.4.81/12.6.85, 2 handkolorierte Kohlezeichnungen, Bildausschnitte 44 x 30/29 x 38 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

20.02.2023 - 15:21

Vyvolávací cena:

Werner Augustiner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 20.02.2023 - 15:21
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online