Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-020629/0003

Theodor Fahrner, Pforzheim 1859-1919

Brosche, Silber 925, Meisterzeichen "TH", blattförmig, eine Kulturperle, Markasite, 1. Hälfte 20. Jhdt., 6,1 gøx

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

29.05.2017 - 17:18

Dosažená cena: **
EUR 80,-
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a náramkové
Datum: 29.05.2017 - 17:18
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 23.05. - 29.05.2017