Čís. položky 210-417781/0002

Hummelfigur Kindheitsträume,

Eine Floßfahrt, Keramik färbig staffiert, signiert M. I. Hummel, Höhe 14,5 cm

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

24.05.2017 - 16:01

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Hummelfigur Kindheitsträume,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Hummel čísla, talíř e lampy
Datum: 24.05.2017 - 16:01
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 15.05. - 24.05.2017