Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 118 V

Konvolut Tischlerwerkzeug:

17 Furnierschneider, 3 Furnieradernschneider, zzgl. Konvolut Holzprofile, Altersund Gebrauchsspuren, ohne Gewähr für Komplettheit

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
+43-316-831 780

friedrich.reinbacher@dorotheum.at

31.05.2017 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 30,-

Konvolut Tischlerwerkzeug:

+43-316-831 780

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Technicka
Datum: 31.05.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 29.05. - 31.05.2017