Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-040503/0005

Franz Erler

(Wien 1883-1942) Steyr im Abendrot, signiert unten links: F. Erler,Öl auf Karton, ca. 40,5x 33 cm, leicht beschädigter Rahmen, minimale Farbfehlstellen

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

09.02.2023 - 15:18

Vyvolávací cena:

Franz Erler

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Antiques, art and jewellery
Datum: 09.02.2023 - 15:18
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online