Čís. položky 193-017237/0006

Ernst Fuchs *

Ernst Fuchs * - Umění, starožitnosti, šperky

(Wien 1930-2015) "Toteninsel", signiert Ernst Fuchs, Farbradierung, die Nr. 25/200, Plattengröße 45 x 60 cm, ohne Rahmen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

08.02.2023 - 10:49

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Ernst Fuchs *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 08.02.2023 - 10:49
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online