Wolfgang Hutter *
(Wien 1928-2014) Farblithografie, signiert Hutter, datiert 74, beschriftet i 18/100, 50 x 59,5 cm, Passepartout
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
08.02.2023 - 10:56
- Vyvolávací cena:
Wolfgang Hutter *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 08.02.2023 - 10:56 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 8.000,- do EUR 14.000,-
Položky z jiných aukcí
- 2005 Montrachet Grand Cru AOC, Domaine Etienne Sauzet, Burgund, 94 Falstaff-Punkte, Magnum
- Reliefporträt eines römischen Imperators,
- Faszanyi um 1930
- Diamant Ohrsteckgehänge mit behandelten Saphiren zus. ca. 14,50 ct