Ernst Fuchs *
(Wien 1930-2015) "Lilith-Traum der Eva", signiert Ernst Fuchs, Radierung, die Nr.26/120, Plattengröße 34,5 x 25 cm, ohne Rahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
08.02.2023 - 11:02
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Ernst Fuchs *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 08.02.2023 - 11:02 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,- -
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.000,-