Diamant Solitärring ca. 0,90 ct
Weißgold 585, Altschliffbrillant, RW 53, 2,8 gøg3
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
08.02.2023 - 10:06
- Vyvolávací cena:
EUR 850,-
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 08.02.2023 - 10:06 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |