Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026678/0226 -

Alfred Hrdlicka *

(Wien 1928-2009) Ohne Titel, handsigniert: Hrdlicka, nummeriert: 11/60, Lithographie in Farbe auf Velin von Hahnemühle, Blattgröße ca. 47,5 x 62 cm, Edition Richard P. Hartmann (Prägestempel)

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

14.02.2023 - 15:39

Vyvolávací cena:

Alfred Hrdlicka *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 14.02.2023 - 15:39
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online