Künstler 20. Jahrhundert
Parklandschaft, signiert Lucas, Öl auf Leinwand, 30 x 60 cm, gerahmt
13.02.2023 - 10:27
- Vyvolávací cena:
Künstler 20. Jahrhundert
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 13.02.2023 - 10:27 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |