Karl Korab *
(Falkenstein 1937 geb.), Kellergasse, signiert u. datiert "Korab (1998), Radierung, bezeichnet "E. A.", (epreuve d'artiste), Darstellungsgröße ca. 10 x 14,5 cm, verglast, gerahmt
13.02.2023 - 10:24
- Dosažená cena: **
EUR 360,-
- Vyvolávací cena:
Karl Korab *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 13.02.2023 - 10:24 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.400,- do EUR 4.500,- -
Odhadní cena:
EUR 2.600,- do EUR 4.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.000,-