Čís. položky 191-024118/0056

Christine Heuer *

Christine Heuer * - Klenoty, umění a starožitnosti

(Fürstenwalde/Spree 1934-1986 Wien, Ausbildung an den Akademien Stuttgart und Düsseldorf) Ohne Titel, handsigniert, datiert Christine Heuer 75, Lithographie in Farbe, Nr. 74 von 75 nummerierten Exemplaren, Bildausschnitt 37,5 x 49,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

27.02.2023 - 15:23

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Christine Heuer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 27.02.2023 - 15:23
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online