Čís. položky 310-375464/0006

Brillant Klappcreolen zus. ca. 0,40 ct

Brillant Klappcreolen zus. ca. 0,40 ct - Klenoty a Hodinky

Gold/Weißgold 750, Breite ca. 3 mm, Außendurchmesser ca. 28 mm, 11,2 g, Tragespurenøg11

09.02.2023 - 10:29

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a Hodinky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 09.02.2023 - 10:29
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online